Registrace na čekací listinu

Dobrý den,

děkujeme za Váš zájem o registraci na galavečer soutěže Zlatý středník 20/21, v tuto chvíli je kapacita sálu již naplněna. Rádi bychom Vám nabídli možnost přihlásit se na čekací listinu a jakmile se místo uvolní, dáme Vám vědět.
Odesláním registrace potvrzuji, že jsem se seznámil/a s Všeobecnými obchodními podmínkami pro prodej vstupenek a se Zásadami ochrany osobních údajů, a zejména jsem byl/a upozorněn/a na své právo vznést námitku v případě, že spolek zpracovává mé údaje na základě jeho oprávněného zájmu. Během akce budou pořízeny audiovizuální materiály, které budou dále použity k propagačním účelům soutěže Zlatý středník a pořadatele akce.

Bezpečnostní opatření

Pro vstup na slavnostní vyhlášení je nutné splnit jednu z následujících podmínek:

Prokázat se PCR testem:

  • na vlastní náklady absolvujete PCR test a při vstupu do sálu se prokážete dokladem o absolvování PCR testu s negativním výsledkem na přítomnost viru COVID-19, přičemž PCR test nesmí být starší 48 hodin,
  • antigenní test není akceptován.

Prokázat se certifikátem o očkování:

  • při vstupu se prokážete certifikátem Ministerstva zdravotnictví ČR o ukončeném očkování proti onemocnění COVID-19, a od aplikace poslední dávky uplynulo nejméně 14 dní.

Prokázat se lékařským potvrzením:

  • při vstupu se prokážete lékařským potvrzením o prodělání onemocnění COVID-19; od prvního pozitivního testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní a nemáte klinické příznaky onemocnění COVID-19.

Teprve na základě splnění jedné z výše uvedených podmínek nabyde vstupenka platnosti.
Děkujeme, že respektujete zdraví nás všech.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku