Rezervujte si datum galavečera Zlatého středníku 2019

31. 03. 2020

Vážení přihlašovatelé,

již 18 let oceňujeme ty nejlepší komunikační projekty. Projekty, které Vás stály tolik úsilí, financí a ve kterých teď možná nemůžete vlivem nové situace pokračovat. Právě teď většina z Vás poznává své limity a čelí většímu stresu než kdy dříve. Věříme, že vše v pořádku zvládnete a až vše pomine, budeme se moct opět setkat. A protože psychologové doporučují k přečkání krize jako pomoc mít se na co těšit, oznamujeme Vám nový termín galavečera. 

Slavnostní vyhlášení cen se nově uskuteční ve středu 9. září v Empire Hall Slovanského domu v Praze. Moc se těšíme na setkání.

Připravujeme pro Vás galavečer, který nebude pouhým předáváním cen, ale především společenským setkáním, ze kterého se budete opravdu těšit. Budete se dobře bavit, navazovat nové kontakty, prohlubovat ty stávající a v případě vítězství získáte uznání od stovek expertů na komunikaci nejen z Česka, ale nově i ze Slovenska. To vše za využití největší multimediální scény, jakou tato soutěž pamatuje.

Podívejte se na upoutávku akce a rezervujte si datum pro špičkovou PR událost roku.

 

 

Tradiční soutěž Zlatý středník letos zaznamenala obrovský zájem, což nás opravdu těší a je to pro nás důkazem, že proměna kategorií a rozšíření na Slovensko byly správným rozhodnutím. 

Všem přihlašovatelům zprostředkováváme kvalitní zpětnou vazbu, naše porota čítá téměř 90 profesionálů, kteří se aktivně zabývají řízením reputace značek a jejich komunikací, žurnalistikou, digitálním světem i grafikou. 

Setkávání jednotlivých porot jsme předminulý týden přerušili a věříme,  že budeme moct pokračovat v květnu až červnu. Žádný projekt si nezaslouží pouhé on-line hodnocení a nám na transparentnosti a úplnosti vyhodnocení opravdu záleží.

Zůstáváme spolu ve spojení a postupně od nás dostanete další informace ke slavnostnímu galavečeru - především jak se registrovat a zakoupit dodatečné vstupenky. Samozřejmě stále platí, že jedna přihláška do soutěže = jedna volná vstupenka v hodnotě 1 500 Kč / 55 eur.

Máte-li jakékoliv dotazy, jsme Vám plně k dispozici obratem na tomto e-mailu nebo na telefonním čísle  +420 777 955 918.

 
Děkujeme za Vaši přízeň. 

Za PR Klub
Michaela Pišiová
výkonná ředitelka