Zlatý středník ohlásil letošní nominace, do užšího výběru postoupilo 78 firemních médií

13. 04. 2017

Aktuální 15. ročník tradiční soutěže firemních médií zveřejnil své nominace. Na seznamu Zlatého středníku je řada stálic, ale i několik nováčků z řad komerčních i neziskových subjektů. Finální výsledky vyhlásí pořádající PR Klub v rámci slavnostního galavečera, který se bude konat 20. dubna v pražském hotelu Marriott.

Odborná porota složená z 38 odborníků z oblasti marketingu a komunikace, vybírala během března nejlepší firemní média v šestnácti kategoriích. “Nejvíce nás překvapil zájem o kategorii Nejlepší firemní videoprezentace, kterou jsme otevírali letos poprvé a hned se v ní sešlo čtrnáct přihlášek,” prozradil Petr Langer, předseda pořádajícího PR Klubu. Do užšího výběru se v této kategorii dostalo pět nejlepších, mezi nimi i někteří nováčci jako třeba Internet Mall či Etnetera. 

Kompletní seznam nominací obsahuje 78 médií. Kromě ocenění v jednotlivých kategoriích se mohou přihlašovatelé dočkat také ocenění Grand Prix, které uděluje Výkonný výbor PR Klubu jako ocenění pro mimořádné výsledky v oblasti grafiky, obsahu, celkovou úroveň tištěného či elektronického média. Slavnostní vyhlášení výsledků se bude konat ve čtvrtek 20. dubna 2017 v pražském hotelu Marriott.  

Přehled nominací ke stažení ZDE.

 

Kontakt:
Adéla Jansová, výkonná ředitelka PR Klubu
GSM: +420 736 201 254, e-mail: reditelka@prklub.cz
www.zlatystrednik.cz, www.prklub.cz